Honeywell Chainexlite Çelik Önlük

Honeywell Chainexlite Çelik Önlük


Honeywell Chainexlite Çelik Örgü Önlük, 7.3 mm paslanmaz çelik ile üretilmiştir. Koruma seviyesi 2 olmasının yanında çok da hafiftir: sadece 1058 gr ağırlığındadır. ISO 9001 / 2000 standardına göre üretilmiştir.

Kasap önlüğü olarak da bilinen bu önlük, gıda sektöründe yoğun bir şekilde tercih edilen Honeywell Metal Chainexlite Çelik Örgü Önlük, omuzlardaki çift ayarı sayesinde bütün bedenlere olur.

Boyu 75 cm, genişliği ise 55 cmdir.

Ağırlığı yaklaşık olarak 1058 gramdır.


Honeywell Chainexlite Çelik Önlük

Temizledikten sonra, serin, kuru ve iyi havalandırılan bir yerde muhafaza ediniz. 

Optimum koruma için çelik önlük, kusursuz durumda korunmalıdır. Günde asgari bir defa, sıcak sabunlu su (50 derece) veya detarjan sıcak su karışımı (50 derece) ile iyice ovalanmalıdır. Durulama işlemi en düşük 82 derece sıcaklığındaki su ile yapılmalıdır. Dezenfeksiyon işlemi onaylı ürünlerle yapılmalıdır. Aynı zamanda çamaşır makinesinde temizlenebilir. Lamex koruma önlüğü sert bir yüzeye vurarak temizlemeyiniz. 

Normal dışı yıpranma veya eksik halkası olan önlükler, derhal düzgün durumda bir önlük ile değiştirilmelidir. Sadece üretici kusurlu eldivenleri tamir etmeye ve bir önlüğü kullanılamaz olarak tanımlamaya yetkilidir.


Bu ürüne bakanların gezdiği diğer ürünler